2 Ocak 2010 Cumartesi

TOST EKMEĞİNDEN HARİKALAR YARATALIM !!!6 yorum:

GÜLSÜM dedi ki...

HARİKA GÖRÜNÜYORLAR....ÇOCUKLARI BIRAKIN BENİM BİLE YİYESİM GELDİ....

Ayşe dedi ki...

Çok güzeller.

Adsız dedi ki...

Süperler yaaa :D Yeni yılınızı kutlarım geç oldu ama...

Hande dedi ki...

ohaaa!! nası yapılırki bunnar!! ben de istiyorum!!!

pers dedi ki...

ürün özellikleri yok. üreticisi kim ?hangi kosullarda üretilmiş? organik mi? degilmi? bu tür detay bilgilerle desteklenmeli aksi taktirde, sadece çocuklara yedirmeyi , daha çok yedirmeyi sağlar sonunda obez edersininiz.Bir başka sorun hedef kitle çocuklar olmasına rahmen aktivitelerin içierisinde cocuk yok.imkanınız varsa kendinizinkini yoksa edindiğiniz birkaç çocuğu etkinliklerin içine katarsanız fena bir tat olmaz.Çaba güzel, niyet bilmem, umarım açık alanların doldurulmasıyla daha özellikli bir blog işleyisine kavusursunuz. ortalık etmeden ortak bir çabayla büyümek herkesin kendisinden birşey bulabileceği bir ürün ortaya çıkarır.
İyi niyetli çabalarınızın taipcisi olacağım sevgiler!

EZGi :)) dedi ki...

sevgili pers ne demek istediğini tam anlamadım.
buradaki amaç yemek sevmeyen çocuklara yemeği daha zevkli hale getirmek için annelere öneriler.
bir aktivite falan yok ortada.sadece annelere paylaşımda bulunuyorum.herkes kendi çocuğundan ve ailesinden sorumlu yani ben bunu paylaştım diye herkesin çocuklarını obez mi edeceğim :D çok komik yani bu.
bu ürünleri yapıpta satmıyorum ben o yüzden herkesin evindeki ürünlerin organik olup olmadığını da bilemiycem. :D
bu benim blogum istediğim şekilde doldururum beğenmeyende girmez bloguma .benim herhangi bir kazancım yok sadece amaç paylaşım bunu anlamayan veya çekemeyen insanlar girmek ve okumak zorunda değil yazdıklarımı.